Samochód do ślubu Ostrowiec Świętokrzyski

| Blog | 7 listopada 2016

Za kilka miesięcy wesele a Wy nie możecie zdecydować na odpowiedni pojazd? Z pewnością pomoże w tym trudnym wyborze oferta, jaką przygotowała wypożyczalnia z Ostrowca Świętokrzyskiego, która wyspecjalizowała się w tego rodzaju usługach.

Oferta, ostrowieckich wypożyczalni poleca luksusowo wyposażone, eleganckie i obsługiwane przez szofera w tradycyjnym uniformie samochody. Ze względu na zachodnio europejskie standardy oraz niezwykły profesjonalizm cieszy się olbrzymią popularnością wśród Nowożeńców z całego niemalże województwa świętokrzyskiego.

Każdy wybrany przez Nowożeńców samochód do ślubu z Ostrowca Świętokrzyskiego wyposażony jest w klimatyzację, posiada barek z butelką schłodzonego szampana i w razie potrzeby może być odpowiednio udekorowany.

Wynajem obejmuje samochody retro takie jak Garbus, Wołga Gaz-21, Peugeot 201 czy Hymber Super Snipe V oraz modele klasyczne typu Jaguar. BMW, Chrysler i Volkswagen.
Auto do ślubu z Ostrowca Świętokrzyskiego udostępniane jest do wynajmu na godziny bądź do obsługi całej uroczystości weselnej.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 767, dzisiaj: 1

  

Partner