Piosenki weselne – co się gra na weselach?

| Blog | 1 lutego 2017

Piosenki weselne oczywiście wiemy, że dobór repertuaru zależy rzecz jasna od osobistych preferencji muzycznych Młodej Pary, lecz nie bez znaczenia jest też to, jakie szlagiery grane są przez najbardziej rozchwytywane weselne zespoły muzyczne w naszym kraju.

Bardzo dużą popularnością już od wieku lat cieszy się piosenka zespołu 2 plus 1 „Windą do nieba”. „Bałkanica” grupy Piersi to natomiast bardzo dobry sposób na rozruszanie weselnych gości i zaproszenie ich do wspólnej, niezwykle wesołej i skocznej zabawy. Zapewne każdy z nas pamięta słynną niegdyś grupę Ich Troje, jej piosenka „Zawsze z Tobą chciałbym być” króluje na niejednym weselnym przyjęciu do dziś. Żadne praktycznie wesele nie może obyć się bez niezwykle romantycznego kawałka zespołu Lady Pank „Zawsze tam, gdzie Ty”.
 
Jeśli zaś chodzi o nieco nowsze szlagiery, gości weselni cudownie bawią się przy hicie „Ona tańczy dla mnie” , wykonywanym przez zespół Weekend. Bardzo często pojawiają się podczas weselnej zabawy także takie piosenki, jak na przykład:” Hej, sokoły”, „Jesteś szalona”, „Prawy do lewego” czy „Mój przyjacielu”. Wszak szybkie tańce zawsze zapraszają do wspólnej zabawy nawet tych najbardziej opornych i unikających tego typu aktywności.

Piosenki weselne jeśli chcecie poznać więcej hitów weselnych, koniecznie musicie zajrzeć na blog ślubny. U nas bowiem znajdziecie setki inspiracji, ciekawych informacji z branży ślubno – weselnej, porad i zdjęć. Dzięki temu z całą pewnością uda Wam się zorganizować piękny ślub i perfekcyjne pod każdym względem wesele!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1040, dzisiaj: 1

  

Partner