Jaki prezent dla Młodej Pary?

| Blog | 10 kwietnia 2018

prezent

Jaki prezent dla Młodej Pary? Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego i kupienie Parze Młodej znakomitego (czyli takiego ,który szczerze ją ucieszy) podarunku nie powinno dla żadnego z gości stanowić problemu. W praktyce jednak wygląda to zupełnie inaczej i wiele osób spędza całe tygodnie na buszowaniu po sklepach stacjonarnych oraz internetowych…i nic. Nie udaje się znaleźć niczego, co byłoby na tyle interesujące, niebanalne, ciekawe i co spodobałoby się obdarowanym.

A przypomnieć musimy, że w Polsce raczej w niewielkim stopniu przyjął się zwyczaj tworzenia list ślubnych prezentów (który, choć wedle niektórych kontrowersyjny, bardzo ułatwia życie zaproszonym na ślub i wesele). Zwykle goście jednak nie mogą zajrzeć do spisu i muszą zdać się na własną intuicję. Co zatem wybrać?

Stylowe obrazy strzałem w dziesiątkę

Pracownicy wiodącego sklepu internetowego z artykułami dekoracyjnymi fototap.pl podkreślają, że od kilku już sezonów rwa wieli boom na obrazy recznie malowane jako prezenty ślubne. Wydaje się, że trend ten będzie trwał nadal, być może nawet kupowanych z tym przeznaczeniem modeli będzie z każdym rokiem przybywało.

Dlaczego jest to takie dobre rozwiązanie?

Przede wszystkim w idealny wręcz sposób łączy w sobie walory typowo praktyczne oraz estetyczne. A umówmy się, czasami, gdy kupujemy coś, co ma być pożyteczne, jest to po prostu bardzo średnio ładne (mówiąc delikatnie), a to, co ładne, niekiedy do niczego się nie przydaje. W tym przypadku jednak mamy do czynienia ze znakomitym duetem tych dwóch wyznaczników w jednym produkcie – i o to właśnie chodzi!

Kupujesz prezent? Postaw na personalizację!

Ostatnimi czasy upominki personalizowane są bardzo popularne, nie inaczej jest w przypadku obrazów, warto zatem postawić na to, co jest bliskie obdarowanym. Na przykład kiedy są oni wielkimi fanami herbaty i objechali Sri Lankę wzdłuż i wszerz, na pewno będą zachwyceni, gdy toś podaruje im dzieło przedstawiające herbaciane pole. Kiedy jednak kochają jesienne spacery, piękny widoczek kolorowego parku październikową porą będzie dla nich świetnym pomysłem na prezent. Gdy natomiast Nowożeńcy są z wyboru cukiernikami i to zawsze oni przygotowują słodkie wypieki na rodzinne imprezy, warto kupić im obraz przedstawiający piękny, starannie wykonany tort.

Co z cenami?

Wielu osobom wydaje się, że za nowoczesne i stworzone z wielka dbałością o szczegóły egzemplarze trzeba dużo zapłacić. Nie jest to jednak prawdą, bowiem okazuje się, że ceny są szalenie przystępne, zatem każdy z gości pozwolić sobie może na zakup któregoś z egzemplarzy dla Nowożeńców (dla siebie oczywiście również). Nieco droższe od klasycznych modeli są te, które zostały namalowane ręcznie przez najlepszych artystów – to jednak zupełnie naturalne, wszak w tym przypadku trzeba było włożyć więcej pracy i energii iw ich powstanie. Jednak efekt finalny jak najbardziej zasługuje na to, by sięgnąć nieco głębiej do portfela podczas zakupów.

Bardzo popularne w roli ślubnych prezentów są dzisiaj także fototap.pl/obrazy/na-szkle-akrylowym. Bardzo nowoczesne, niezwykle stylowe i dostępne w wielu tysiącach intrygujących egzemplarzy – nic zatem dziwnego, że tak chętnie się je wybiera. Zaobserwowano także rosnące zainteresowania dziełami składającymi się z kilu części. Nie powinno to nikogo dziwić, wszak są one ostatnimi czasy bardzo modne, świetnie komponują się w nowoczesnych przestrzeniach i sprawiają, że nawet urządzona z dużą dawką prostoty przestrzeń prezentuje się wspaniale.

Nie wahaj się zatem, kup Młodej Parze stylowy obraz, a szczerze ją zachwycisz!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 606, dzisiaj: 2

  

Partner