Czy wnętrza z różem w roli głównej muszą wyglądać cukierkowo?

| Blog | 20 stycznia 2018

To pytanie zadaje sobie z pewnością każdy, kto pragnie zastosować barwę różową w aranżacji wnętrz. Okazuje się jednak, iż kolor ten wcale nie musi pojawiać się wyłącznie w pokojach małych dziewczynek albo też w salonach kosmetycznych urządzonych w klimacie glamour. Wszak różne odcienie tej barwy mogą jak najbardziej udekorować niejedną przestrzeń. Jakieś przykłady? Oczywiście!

Stylowy róż do każdego wnętrza!

Wyobraźmy sobie na przykład stylowy pokój dzienny, który utrzymany jest w tonacji biało – szarej, tak bardzo modnej w tym sezonie. Jednak trzeba przyznać, że są to barwy niezwykle stonowanej, dość chłodne i nie zawsze pozwalają na to, by uzyskać efekt przytulności, rodzinnej atmosfery i ciepła. Jednak kiedy dodamy do całości puchatą poduchę w pudrowym odcieniu różu oraz kilka zapachowych świeczek tej samej barwy, okaże się, że pomieszczenie zyskało zupełnie nową jakość – wspaniale!
Podobnie jest w przypadku sypialnianych przestrzeni. Gdy na przykład mamy do czynienia z wnętrzem, w którym duet czerni i bieli gra główną rolę, można zastosować dość intensywny odcień różu, by przełamać klasykę. Na pewno okaże się to bardzo ciekawym rozwiązaniem pod względem wizualnym, gwarantujemy!

Róż w ozdobach naściennych – to jest na topie!

Okazuje się, że kolor różowy wiedzie ostatnimi czasy prym, gdy chodzi o ozdoby naścienne. Mamy tu na myśli zarówno obrazy na szkle akrylowym, jak i dzieła ręcznie malowane, dekoracje na płótnie oraz tapety i fototapety. Róż wszak wcale nie musi być cukierkowy ani dziecinny, jego przeróżne wydania bowiem bywają niezwykle stylowe, eleganckie, świetnie wpisujące się zarówno w klimaty nowoczesne, jak i vintage, dobrze prezentujące się także w wydaniu boho czy też glamour. Po garść wspaniałych inspiracji związanych z aranżacją wnętrz (nie tylko z kolorem różowym w roli głównej ) zapraszamy wszystkich fanów designu na https://www.fototap.pl

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 759, dzisiaj: 3

  

Partner